Фургон, створений спеціально для вас

Фургон, створений спеціально для вас

Разное

Поєднайте комфорт і практичність з Renault Trafic. Оригінальний дизайн салону включає люк під пасажирським сидінням, що забезпечує довжину вантажу 4,15 м. Його прямокутна форма оптимізує обсяг завантаження, пропонуючи до 8,9 м³ у версії L2h2. У передній частині розташовані відсіки для зберігання об’ємом 84 л, мобільний офіс, що знімається, і всі зручності, необхідні для роботи в будь-якому місці і в будь-який час.

  • Життя на борту стало простіше

Сідайте за кермо свого Trafic і працюйте будь-де. Кабіна оснащена справжнім модульним робочим простір: просто складіть центральне сидіння і кабіна перетвориться на мобільний офіс. Ідеальне місце для ноутбука і зберігання робочих документів на підставці формату A4, що обертається.

  • Безпека водіння

Trafic може похвалитися десятьма новими передовими системами допомоги водієві, які дозволяють керувати автомобілем з повним спокоєм. Завдяки таким системам, як попередження про сліпі зони, адаптивний круїз-контроль, попередження про вихід зі смуги руху та система екстреного гальмування, робота на дорозі ще ніколи не була такою комфортною та безпечною.

  • Оптимізована зона завантаження

Люк у переборці дозволяє Trafic пропонувати 4,15 м корисної вантажної довжини, найкращої у своєму сегменті. Його прямокутне днище означає, що завантажувальний обсяг оптимізований і забезпечує до 8,9 м³.

Trafic, фургон на всі руки

Trafic має модульну структуру і може бути налаштований на ваше бажання за допомогою великого індивідуального набору опцій та аксесуарів. Trafic також пропонує низку варіантів переобладнання, у тому числі фургон-рефрижератор Coolkit.

Вибирайте версію фургона з двома варіантами довжини, двома варіантами висоти та корисним навантаженням від 5,8 до 8,9 м³. Доступно багато варіантів: кабіни екіпажу, вікна, перегородки, двері і т.д.

Рішення для бізнесу

З 1980 року Trafic адаптується до вашого бізнесу. Дерев’яне внутрішнє оздоблення, захисне покриття, зберігання та багато іншого. Вийміть максимальну користь із індивідуальної фурнітури, адаптованої до ваших потреб.

Немає часу краще, ніж зараз задуматися і придбати цю модель. Ми назвали стільки переваг та оновлень, але якщо у вас є сумніви чи питання, пропонуємо вам звернутися до офіційного дилера в Україні – renault.niko.ua, професійні менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.