Головні тренди в нижній білизні

Головні тренди в нижній білизні

Разное

Нижня білизна створена в першу чергу для того щоб, захистити делікатні ділянки шкіри від зайвого контакту з одягом та навколишнім середовищем. Втім, сучасні виробники розробляють дизайни та фасони, які покликані не лише захищати шкіру, але й дарувати хороший настрій, впевненість у собі тощо. Правильно підібрана нижня білизна дозволяє відчути себе привабливою та красивою навіть якщо зверху на неї вдягнено ще кілька шарів одягу. Саме тому жінки надають особливу увагу вибору красивого комплекту.

Сьогодні в магазинах можна знайти широкий асортимент нижньої білизни. На сайті https://smthshop.net/underwear представлені, як повсякденні, так і більш вишукані елегантні або спортивні комплекти. Як вибрати потрібну модель, орієнтуючись на сучасні тренди? Давайте розберемось.

М’які чашечки бюстгальтера

Ваш персональний комфорт остаточно увійшов у тренди. Сьогодні бюстгальтери з металевим кісточками та чашечками з паралону стають усе менше актуальними. Їм на зміну приходять бралети та топи, які забезпечують надійну підтримку грудей, і у той самий час не викликають відчуття дискомфорту.

Бюстгальтер з м’якими чашечками може бути повсякденним та елегантним, виготовлятися з натуральних тканин чи синтетичних, бути однотонним чи різнокольоровим, з мереживними вставками, декоративними камінцями тощо.

Цікаві принти

Нижня білизна (особливо це стосується трусиків) в оригінальними малюнками та візерунками сьогодні знаходяться на піку своєї популярності. Раніше існував стереотип, що такий дизайн підходить для людей, які не вийшли з дитячого віку та ніяк не подорослішали. Втім, сьогодні ми прийшли до того, що усі вікові рамки – просто стереотипи, яких потрібно позбуватися.

А отже можна носити будь-які фасони та візерунки нижньої білизни. Головне, аби вони вам подобались та пасували під ваш гардероб. Тим паче, трусики завжди залишаються непомітними, тож лише вам буде відомо, що ви проявили на творчість та фантазію, вдягнувши вироби з принтами кактусів, морозива тощо.

Такий дизайн відсилає нас до стилю поп-арт, дозволяє проявити фантазію і та самовиразитись, навіть одягаючи сірий робочий діловий костюм.

Прованс

Пастельні відтінки, флористичні мотиви, мереживо, горошок – усі ці елементи характеризують стиль прованс, який актуальний і у нижній білизні. Він підкреслює жіночність та ніжність, робить образ більш делікатним. Це переважно вироби у блакитних, білих, ніжно-рожевих та бежевих кольорах.

Сучасні тренди в нижній білизні різноманітні та оригінальні. А це означає, що ви можете експериментувати та підбирати для себе комплект, який викличе у вас посмішку та подарує впевненість у собі. Головне – зважайте на якість виробів, обирайте нижню білизну, виготовлену з м’яких, еластичних та гіпоалергенних матеріалів, звертайте увагу на якість пошиття та фурнітури, розмір моделей та особливості фасону. Такий підхід дозволить обрати не лише красивий, але й зручний комплект нижньої білизни на повсякдень чи для особливих подій.