Ігор Сподін - поради від досвідченого марафонця

Ігор Сподін – поради від досвідченого марафонця

Разное

Сподін Ігор Юрійович є справжньою легендою, адже він відомий марафонець, який почав займатися бігом в 45 років. Його кар’єра марафонця почалася з того, що він вирішив допомогти своєму другові тренуватися в тріатлоні, і потім він зрозумів, що саме біг є метою його життя. Він кинув свою роботу і почав бігати. Ігор Сподін є відомим марафонцем, який зробив біг сенсом свого життя і активно ділиться порадами з новачками.

Особливості Сподіна як марафонця

Сподін Ігор написав кілька статей про те, як він починав свої тренування, наскільки це було важко, але він прийняв для себе рішення не здаватися ні за яких умов, адже його метою стала участь в марафонах міжнародного рівня. Він брав участь у марафонах в різних частинах світу, відвідав різні країни. Можна говорити про те, що це не просто його хобі, а сенс життя.

Сподін регулярно бере участь в українських марафонах, а також у міжнародних подіях. Існує кілька порад від Сподіна для тих, хто вирішив зайнятися бігом. Не варто здаватися, необхідно день за днем йти до своєї мети.

Як стати марафонцем

Не треба ставити собі за мету перемогу, треба ставити більш реальні завдання, тобто обігнати свою попередній результат або ж отримати Прогрес за короткий термін. Однак існує одне правило, якого слід дотримуватися.

Необхідно кожен день займатися бігом, тільки в такому режимі ви зможете зробити так, щоб текст став частиною Вашого життя. Сподін робить все, щоб популяризувати біг, щоб якомога більше людей побачили, що заняття бігом – це не просто користь для здоров’я, це не просто хобі, це може стати сенсом вашого життя. Біг – кращий вид спорту, який допоможе стати впевненіше і здоровіше.