Компактний позашляховик Mitsubishi ASX

Компактний позашляховик Mitsubishi ASX

Разное

Популярний компактний позашляховик Mitsubishi ASX представлений на ринку з 2010 року. У 2019 році він знову підтягнув обличчя. Найважливіші інновації: свіжий двигун і, нарешті, повний привід і знову автоматичний можна купити Міцубісі Київ.

Автомобіль зазвичай будують близько семи років, поки не прийде наступник. Тенденція падає, тому що стрімкі часи розвитку в ІТ -індустрії також тиснуть на виробників автомобілів. Тож настав час, коли Mitsubishi ASX, який випускається з 2010 року, поступився місцем для нового випуску.

Але японський компактний позашляховик не думає відмовлятися від престолу. Натомість він отримав черговий фейсліфт, і вже оголошений наступник може – на початок 2021 року – мати ще один -два роки.

Mitsubishi ASX: Розміри залишаються компактними

ASX, довжина якого становить лише 4,37 метра, може виглядати зовнішньо запиленим, але це не зовсім старомодно. Це вже було забезпечено двома попередніми закусками кожні три роки. Після останньої підтяжки обличчя компакт знову виглядає свіжим. Він базується на старшому браті Outlander і дивному позашляховику-купе Eclipse Cross і виглядає впевненіше, ніж будь-коли, з новою, м’якою передньою панеллю: широка решітка радіатора, вузькі світлодіодні фари та передбачуваний “”ловець корів”” добре виглядають на японців. Mitsubishi називає бренд обличчям “”Динамічний щит””. Ззаду також дизайнери підкреслили ширину, а отже, міцний зовнішній вигляд позашляховика, а також пожертвували світлодіодну технологію для задніх ліхтарів.

Панель приладів з великим екраном

В інтер’єрі, однак, мало що змінилося, за винятком елементів управління клімат -контролю та оновленої інформаційно -розважальної системи. Сенсорний екран виріс із семи до восьми дюймів. Навігаційна функція, створена компанією TomTom, працює бездоганно і отримує дані про трафік у режимі реального часу через смартфон водія, але ви все одно марно шукатимете індуктивну підставку для зарядки або дисплей з екраном. В іншому випадку Mitsubishi в основному намагався зробити інтер’єр трохи якіснішим. З помірним успіхом: матеріали все ще досить дешеві, якість виготовлення дещо неточне.

З точки зору простору, нічого не змінилося з підтяжкою обличчя, ви сидите досить добре спереду, а голова швидко стає тугою ззаду; в обох рядах сидіння встановлені досить високо. Об’єм багажника від 406 до 1206 літрів такий же великий, як і в його класі.

Кращі показники водіння з новим двигуном

Найбільша революція відбулася під капотом. ASX все ще доступний лише з одним двигуном. Але дволітровий чотирициліндровий двигун, який уже використовується у моделях США, не тільки має приблизно на 30 відсотків більшу потужність при 110 кВт / 150 к.с., ніж його дещо кульгавий попередник, а й збільшує крутний момент з 154 до 195 Ньютон -метр теж.