Особливі переваги рафтингу в Карпатах

Особливі переваги рафтингу в Карпатах

Разное

Багато хто вирушає на відпочинок Карпати з метою відпочити, возз’єднатися з природою, подихати свіжим повітрям, але у них немає мети проводити час активно. Однак більшість людей бажають отримати масу позитивних вражень, спробувати щось нове, екстремальне. Все це залишить у них незабутні враження, для цих цілей можна зробити сплав по Черемошу в Карпатах. Рафтинг в Карпатах-екстремальна розвага, яка подарує незабутні емоції, сплав по Черемошу зробить ваш відпочинок насиченим і цікавим.

Особливості рафтингу і рівні складності

Рафтинг в цьому регіоні користується затребуваністю, тому що тут велика кількість річок, якість обслуговування туристів не поступається подібній розвазі в Європі. До того ж у вас є унікальна можливість відвідати незабутні Карпати, зануритися в атмосферу особливої національної та історичної спадщини.

Слід відразу зазначити, що рафтинг – це екстремальний вид спорту, до нього слід готуватися і розуміти, що існує певний ризик. Сенс полягає в тому, що ви спускаєтеся на спеціальних гумових човнах за течією гірської річки. Прийнято виділяти кілька видів рафтингу в залежності від ступенів за складністю, шкала вимірювання буває від 1 до 6. Перший і другий рівні нескладні і підходять людям, які ніколи не сиділи в човні. Решта рівні більш складні і їх слід підкорювати поступово. Шостий рівень найскладніший і подолати його зможуть тільки професіонали.

Переваги рафтингу в Карпатах

Вирушаючи на рафтинг, ви отримуєте цілий спектр емоцій, тому що перед вами відкриються прекрасні пейзажі Карпатських гір, у вас з’являється новий цікавий досвід і незабутні враження. Перші два рівні нескладні, підходять для дітей, тому ви можете всією сім’єю відправитися в цю розвагу і отримати задоволення.

Черемош – це річка в Карпатських горах, яка здатна зачарувати своєю красою. Тут прості спуски, кілька порогів і можливість створити свій індивідуальний маршрут.

Найкраще для рафтингу вибирати весну, тому що в цей час річка стане повноводною, в літній період, якщо літо не посушливе, а дощове, дана розвага також актуальна. Єдиний час, коли не рекомендується займатися сплавів в цілому – це осінь і зима. Під час сплаву обов’язково в човні є інструктор, який допоможе в разі виникнення якихось труднощів, буде направляти, давати поради. У будь-якому випадку ви отримаєте незабутні враження, у вас з’явиться заряд енергії, активності. Це відмінний спосіб відволіктися від рутини, дозволити собі зробити щось незвичайне.