Рейтинг бірж криптовалют 2022

Рейтинг бірж криптовалют 2022

Разное

На криптобіржах більшість крипто-трейдерів купують і продають біткоін, ефір, доджкойн та інші види криптовалют. Є багато причин, чому, але в своїй найсирішій і найбільш децентралізованій формі криптовалюта відносно недружня для отримання та використання.

Тому рейтинг бірж криптовалют дозволяє досить просто торгувати всіма видами криптотокенів і монет. Ці найкращі біржі віртуальної валюти дозволяють купувати, продавати або торгувати широким спектром криптовалютних монет і токенів.

Рейтинг бірж криптовалют 2022

Coinbase

 

  • Кількість підтримуваних токенів: 174
  • Комісія спотової торгівлі: від 0,99 до 2,99 доларів США або 1,49% для угод понад 200 доларів США
  • Комісія за кредитну/дебетову картку: 3,99%

Coinbase надає інтуїтивно зрозумілий і спрощений досвід, який дозволяє легко купувати, продавати, торгувати та надсилати біткоїни, ефіри та різноманітні інші криптовалюти. Як публічна компанія, вона є одним з найвідоміших, добре капіталізованих і популярних гравців, але ви будете платити за цей привілей торговими комісіями, які вищі та дещо складніші, ніж в інших біржах. Ми вважаємо, що простота використання та простота платформи варті більшої комісії, лише якщо ви плануєте здійснювати нечасті та відносно скромні транзакції.

 

Kraken

 

  • Кількість підтримуваних токенів: 130
  • Торгові збори: від 0,0 до 0,2% виробника; від 0,0 до 0,5% бенерів; 1,5% моментальна покупка
  • Комісія за кредитну/дебетову картку: покупки кредитними/дебетовими картками в США не передбачені

Одна з найстаріших криптовалютних бірж, яка працює з 2013 року, низькі комісії Kraken роблять її особливо привабливою для трейдерів із великими обсягами. Kraken також пропонує більш ризиковані та розширені торгові функції, такі як маржинальна торгівля.

Біржа підтримує транзакції близько 130 криптоактивів для покупки або торгівлі. Вона також підтримує понад 100 криптопар – два криптотокени, які можна обмінювати один на одного.

Рейтинг бірж криптовалют 2022

Gemini

 

  • Кількість підтримуваних токенів: 99
  • Комісія спотової торгівлі: від 0,99 до 2,99 доларів США або 1,49% для угод понад 200 доларів США
  • Комісія за кредитну/дебетову картку: 3,49%

 

Gemini пропонує конкурентоспроможні комісійні за торгівлю та підтримку майже 100 валют і 20 криптопар, але освітні ресурси біржі – це те, що може бути найбільш привабливим для новачків.

Ця біржа криптовалют пропонує потужні функції безпеки, включаючи страхування FDIC для депозитів у доларах США, приватне страхування гарячих гаманців — на блокчейні — криптоактиви та підтримку апаратних ключів U2F. Його платформа ActiveTrader для трейдерів великого обсягу пропонує графіки, різні типи замовлень, аукціони та блокову торгівлю. Придбавши NFT Marketplace Nifty Gateway у 2019 році, Gemini також дозволяє користувачам купувати та продавати криптовалютні предмети колекціонування та цифрове мистецтво.

Також рекомендуємо вам звернути увагу на біржу Полонікс, яка теж володіє певним переліком переваг!