Toplyvo UA — мобільний додаток зі знижками на пальне

Toplyvo UA — мобільний додаток зі знижками на пальне

Экономика1

Отримуй постійні знижки на пальне без додаткових умов і переплат. Тепер тобі не потрібно збирати бали, зірочки, фішки аби отримати омріяну вигідну пропозицію. А що так можна було? Так! Мобільний додаток Toplyvo UA у допомогу. Роздаємо електронні талони на газ, бензин та дизельне пальне зі знижками до -12% від цін на АЗС. Купуй про запас та не турбуйся про постійні здорожчання!

Як почати користуватись?

Спершу завантажуй додаток у смартфон для Android або IOS. По-друге, проходь швидку реєстрацію у системі через номер мобільного телефону. Ось і все, тепер ти можеш купити талони на бензин у будь-який час, незважаючи на те, де ти знаходишся. Придбані сертифікати зберігаються у вигляді згенерованого QR-кода. Для заправки їх сканують на касі автозаправних станцій: більше ніяких черг та незручних паперових дисконтних карток.

Клік, клік, клік — і маєш знижку

Важлива особливість додатку Топливо ЮА — зручність у використанні. Все зрозуміло з першого екрану. Тут маємо 5 розділів: талони, карти, послуги, бонуси та акаунт. Придбані талони знаходяться на головному екрані, а після їх використання потрапляють до архіву.

Щоб вперше купити талони на пальне необхідно:

 1. Обрати одну з шести представлених у додатку АЗС: Шелл, Glusko, Мото, Овіс, Sunoil або Чіпо.
 2. Клікай на вид пального та кількість літрів.
 3. Сплачуй одним із 3-х способів: через банківську карту, готівкою або персональним рахунком у додатку.
 4. Якщо оплачуєш першими двома способами, по талон “прилітає” протягом однієї хвилини, у разі сплати через власний рахунок — упродовж 10 хвилин матимеш “свіжий” паливний сертифікат.

Скільки складає знижка?

 • до -3,50 гривні за літр для бензину та ДТ;
 • до -1,20 гривні за літр на газ.

Не тільки пальне, а й додаткові послуги

Із новинок: відтепер через Toplyvo UA оформлюй електронний поліс ОСЦПВ. Найнижча ціна та ринку тебе приємно вразить! Бережи життя на авто разом зі страховою компанією Євроінс. На цьому не зупиняємось та плануємо інтегруватися з іншими партнерами. Поки що автоцивілку можливо придбати тільки через Android, але через кілька місяців запустимо і для користувачів IOS. Через додаток поліс оформляється на строк 1 рік.

Також маємо у додатку:

 • лічильник зекономлених коштів;
 • калькулятор підрахунку кількості пального необхідного для подорожі;
 • віньєтки для поїздок до восьми європейських держав;
 • можливість заробляти за запрошення друзів у додаток;
 • мапа АЗС, представлених у Топливо ЮА.

Завантажуй Toplyvo UA та будь завжди в русі!